Bezint Eer Gij Begint

Damclub BEGB

Team 1

Team 1 2021-2022

 

 

                                                                                          2e klasse A KNDB

 

 

  BEGB Britsum Warffum 10-6
       
1 Pieter Dijkstra Gazinus Bottema 2 -0
2 Jan Peters Geert Greven 2 -0
3 Sietse Bronger Nico Werkman 1 -1
4 Hylke Dijkstra Peter Hoeksema 1 -1
5 Klaas Herder Jack Westerdijk 2 -0
6 Alex Hoekstra Johan Zijlstra 0- 2
7 Eeltje Terpstra Fenno Werkman 1 -1
8 Ruurd Winkel Geert Ploegman 1 -1

 

  Heerenveen 3 BEGB Britsum 8-8
       
1 Tabe de Vries Jan Peters 1-1
2 Sjouke Zijlstra Sietse Bronger 0-2
3 Jan van de Vegt Hylke Dijkstra 1-1
4 Eake Roosma Pieter Dijkstra 1-1
5 Geert Rozenberg Klaas Herder 2-0
6 Geert Ferwerda Eeltje Terpstra 1-1
7 Klaas Mondria Sjoerd D Schaaf 1-1
8 Bennie Liefting Yke Miedema 1-1

 

  BEGB Britsum Heerenveen 2 7-9
       
1 Sietse Bronger Ulbe Koopman 0-2
2 Hyke Dijkstra Marten Zijlstra 2-0
3 Jan Peters Anne Dekker 1-1
4 Klaas Herder Jelte W Veld 1-1
5 Eeltje Terpstra Riekele Veldstra 0-2
6 Jeppe Bronger Iepie Poepjes Koopman 0-2
7 Alex Hoekstra Bouke van der Werff 1-1
8 Ruurd Winkel Geert Ferwerda 2-0

 

  Damcombinatie Fryslan 2 BEGB Britsum 6-10
       
1 Bernard Post Pieter Dijkstra 2-0
2 Lucas Huitema Jan Peters 0-2
3 Harm Terpstra Sietse Bronger 0-2
4 Jan Dantuma Hylke Dijkstra 1-1
5 Theo Wolthers Eeltje Terpstra 2-0
6 Engel Vrouwe Ruurd Winkel 1-1
7 Rinze Visser Alex Hoekstra 0-2
8 Niet opgekomen Sjoerd D Schaaf 0-2

 

  BEGB Britsum Surhuisterveen 11-5
       
1 Jan Peters Gerrit Terpstra 2-0
2 Hylke Dijkstra Haye Wittersman 1-1
3 Klaas Herder Karel de Bruin 1-1
4 Jeppe Bronger Niet opgekomen 2-0
5 Eeltje Terpstra Jan Kunnen 2-0
6 Alex Hoekstra Joop de Graaf 2-0
7 Sjoerd D Schaaaf Symen Atsma 0-2
8 Pieter Dijkstra Jan Hoogsteen 1-1

 

  Het Noorden 2 Groningen BEGB Britsum 10-6
       
1 Johan Rademaker Hylke Dijkstra 1-1
2 Bob van der Markt Pieter Dijkstra 1-1
3 Marinus Damkat Jan Peters 0-2
4 Renie Jas Eeltje Terpstra 1-1
5 Folkert Eerdmans Alex Hoekstra 2-0
6 Yneke Goerres Klaas Herder 2-0
7 Max Doornik Sjoerd D Schaaf 1-1
8 Sander Staal Yke Miedema 2-0

 

  BEGB Britsum Roden / Leek 2 9-7
       
1 Hylke Dijkstra Martijn Matthezing 2-0
2 Sietse Bronger Jannes de Vries 0-2
3 Jan Peters Henk van der Berg 2-0
4 Eeltje Terpstra Lammert van der Sluis 1-1
5 Sjoerd D Schaaf Jan Sikkens 1-1
6 Yke Miedema Tom Huizinga 1-1
7 Ruurd Winkel Gerrit Lieffering 0-2
8 Pieter Dijkstra Niet opgekomen 2-0

        

  Winschoten BEGB Britsum 10-6
       
1 Geert Lubberink Hylke Dijkstra 1-1
2 Janick Lanting Sietse Bronger 2-0
3 Albert Kamps Eeltje Terpstra 2-0
4 Johan Tuenter Jan Peters 0-2
5 Jan Aeilkema Klaas Herder 1-1
6 Ben Haan Willem Lep 1-1
7 Martin Viel Ruurd Winkel 1-1
8 Johan Mulder Sjoerd D Schaaf 2-0

 

  BEGB Britsum Hoogeveen 4 7-9
       
1 Pieter Dijkstra Meint de Vries 1-1
2 Jan Peters Gerard Bruins 0-2
3 Eddy Drost Wout van Geest 1-1
4 Hylke Dijkstra Be Brakels 2-0
5 Jeppe Bronger Elzo de Vries 1-1
6 Klaas Herder Ludy Brink 1-1
7 Eeltje Terpstra Hans van Gijssel 1-1
8 Sjoerd D Schaaf Marcel Zwiers 0-2

 

  Warffum 2 BEGB Britsum 6-10
       
1 Rudolf Schwab Jan Peters 1-1
2 Hiltje Haze Pieter Dijkstra 0-2
3 Joop van der Heide Hylke Dijkstra 0-2
4 Klaas Tillema Eeltje Terpstra 0-2
5 Joost Meijer Klaas Herder 2-0
6 Gezinus Bottema Sjoerd D Schaaf 1-1
7 Wim Dirks Willem Lep 2-0
8 Anko Sterenberg Yke Miedema 0-2

 

 

                                                                                           Hoofdklasse  

 

  Damcombinatie Fryslân 2 BEGB Britsum 5-7
       
1 Theo Wolthers Willem Lep 1-1
2 Bernard Post Oege Dijkstra 1-1
3 Piet Tuik Sietse Bronger 1-1
4 Hylke Dijkstra Eeltje Terpstra 0-2
5 Geoffrey de la Fonteyne Pieter Dijkstra 2-0
6 Albert van Keimpema Jeppe Bronger 0-2

 

  De Toer Grou BEGB Britsum 6-6
       
1 Thomas Kuipers Oege Dijkstra 1-1
2 Jelle Stobbe Sietse Bronger 1-1
3 Cor Hof Pieter Dijkstra 2-0
4 Dick Terpstra Jeppe Bronger 0-2
5 Joeri Beke Eeltje Terpstra 0-2
6 Gerrit Reitsma Gauke Dirk Nijholt 2-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laatste geplaatste foto's

t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014

Speelaccommodatie

"Britsenburg"
M. v. Coehoornwei 16a
Britsum 
tel. 058-2574357

De (historische) uitslagen worden bijgehouden door Willem Lep. We willen graag het archief in orde hebben. Als iemand nog gegevens heeft die ontbreken op de website, stuur dan even een mailtje naar penningmeester@begb.nl. Zo zoeken we ook nog teamopstellingen van competities, bekeruitslagen, namen en verbetering van gegevens die niet correct zijn vermeld.